16.2. - 23.2.2019 hotel Bella Vista

Pobyt s denním potápěním Hurghada
Termín: sobota 16.únor – sobota 23.únor 2019

Hotel Bella Vista - příjemný hotel, který se nachází v blízkosti centra Hurghady - El Sakkala, v dosahu obchůdků, barů a místních restaurací. Leží u menší soukromé písčité pláže na pobřeží Rudého moře. Vzdálenost od letiště - 7 km.

Potápěč: 19 900,- Kč
Nepotápěč: 14 900,- Kč


Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, obchod se suvenýry, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), hlavní restaurace, loby bar, bar
u bazénu, snack bar...
Klimatizované pokoje mají sociální zařízení ( koupelna, vysoušeč vlasů,WC), SAT-TV, telefon a minibar. Bezpečnostní schránka je na pokoji zdarma. Některé pokoje mají balkon nebo terasu.
Potápění:
V ceně zájezdu je 5 potápěčských dní, 10 ponorů v oblasti Hurghady. Navštívíme nejznámější lokality v této oblasti. V ceně je oběd na lodi a soft drinky, káva, čaj, 12 l lahve, zátěže.

V ceně zájezdu je zpáteční letenka, transfer z letiště na hotel a z hotelu na letiště, ubytování v dvoulůžkových pokojích, all inclusive, pro potápěče 10 ponorů ( 5 dní potápění)

V ceně zájezdu není vstupní vízum (25 USD, platí se po příletu na letišti v Hurghadě), pojištění (můžeme sjednat u pojišťony Allianz za cenu 334,- Kč pro potápěče včetně storno zájezdu a 290,- Kč pro nepotápěče)


Zajímavosti

Novinky

NOVÉ VIDEO z Malediv 2014

27. březen 2014
více »

VIDEO - potápěčské safari MALEDIVY

15. březen 2013
více »
Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.

Copyright © SCUBA TOUR s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Ochrana osobních údajů