-->

25.9. – 8.10.2024 Bali

45 900,- Kč ( NEPOTÁPĚČ ) v bungalovu MONKEY
55 900,- Kč (POTÁPĚČ) v bungalovu MONKEY

48 900,- Kč (NEPOTÁPĚČ) v bungalovu RELAX
58 900,- Kč (POTÁPĚČ) v bungalovu RELAX

Odlet z Prahy s leteckou společností EMIRATES. 30 kg hlavní zavazadlo + příruční.


11 nocí pobyt


Bali „ OSTROV BOHŮ“právem náleží mezi nejvyhledávanější a nejnavštěvovanější ostrovy Indonésie. Ostrovu sopečného původu, který leží mezi Jávou a Lombokem, vévodí posvátný vulkán Mount Agung ( 3 142 m ). Severní břehy omývá Jávské moře, jižní Indický oceán. Ostrov je asi 1
53 km široký a 112 km dlouhý.Úrodné svahy Bali pokrývají malebné zelené terasy rýžových polí, háje palem a města ukrývající množství uměleckých dílen. Zdejší kulturu představují nejen tanečnice, chrámové slavnosti a mnoho hinduistických památek. Tradiční hinduistická víra se svými bohy je zde hluboce zakořeněna.Ostrov nabízí příjemnou dovolenou, mnoho výletů, koupání, relax… Pro potápěče také lokality, které během svého pobytu navštíví.

V ceně zájezdu je zahrnuto:
Zpáteční letenka + transfery do místa ubytování.
Ubytování v resortu RELAX 11 nocí ( bungalovy RELAX a bungalovy MONKEY).
Snídaně.
Pro potápěče balíček potápění ( 6 dní potápění , 12 ponorů s průvodcem + další ponory na house reefu během potápěčských dní )

Resort RELAX:
Nachází se na severovýchodě ostrova, poblíž vesnice Kubu, 4 km od města Tulamben.Součástí jsou klimatizované vilky,bungalovy, recepce, restaurace, bazén, bar, bazénový bar, diving centrum.Během pobytu můžete navštívit také masážní centrum, které je součástí resortu.


Potápění:V ceně zájezdu je 12 ponorů s potápěčským průvodcem ( včetně jednodenního výjezdu na Nusa Penidu ) na zajímavé lokality na Bali + neomezené potápění na house reefu během potápěčských dní, který je přímo u resortu.


Cena zájezdu nezahrnuje:
Dopravu na letiště a z letiště v Praze
Obědy a večeře
Pojištění
Další výlety
Možnost polopenze


Copyright © SCUBA TOUR s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Ochrana osobních údajů