-->

7.4. - 19.4.2024 Bali

56 900,- Kč ( POTÁPĚČ )

46 900,- Kč ( NEPOTÁPĚČ )

10 nocí pobyt

Bali „ OSTROV BOHŮ“právem náleží mezi nejvyhledávanější a nejnavštěvovanější ostrovy Indonésie. Ostrovu sopečného původu, který leží mezi Jávou a Lombokem, vévodí posvátný vulkán Mount Agung ( 3 142 m ). Severní břehy omývá Jávské moře, jižní Indický oceán. Ostrov je asi 153 km široký a 112 km dlouhý.

Úrodné svahy Bali pokrývají malebné zelené terasy rýžových polí, háje palem a města ukrývající množství uměleckých dílen. Zdejší kulturu představují nejen tanečnice, chrámové slavnosti a mnoho hinduistických památek. Tradiční hinduistická víra se svými bohy je zde hluboce zakořeněna.

Ostrov nabízí příjemnou dovolenou, mnoho výletů, koupání, relax… Pro potápěče také lokality, které během svého pobytu navštíví.

Odlet z Prahy s leteckou společností EMIRATES. 30 kg hlavní zavazadlo + příruční.

V ceně zájezdu je zahrnuto:

Zpáteční letenka + transfery do místa ubytování.
Ubytování v resortu RELAX 10 nocí ( bungalovy RELAX )
S
nídaně
Pro potápěče balíček potápění ( 6 dní potápění , 12 ponorů s průvodcem + další ponory na house reefu během potápěčských dní )

Resort RELAX:

Nachází se na severovýchodě ostrova, poblíž vesnice Kubu, 4 km od města Tulamben.
Součástí jsou klimatizované vilky,bungalovy, recepce, restaurace, bazén, bar, bazénový bar, diving centrum.Během pobytu můžete navštívit také masážní centrum, které je součástí resortu.

Potápění:

V ceně zájezdu je 12 ponorů s potápěčským průvodcem ( včetně jednodenního výjezdu na Nusa Penidu ) na zajímavé lokality na Bali + neomezené potápění na house reefu během potápěčských dní, který je přímo u resortu.

Cena zájezdu nezahrnuje:
Dopravu na letiště a z letiště v Praze
Obědy a večeře

Pojištění
Další výlety

Copyright © SCUBA TOUR s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Ochrana osobních údajů