MEXIKO 23.2. - 8.3.2023

čtvrtek - středa (14 dní, 12 nocí pobyt )

58 900,- Kč (POTÁPĚČ)
45 900,- Kč (NEPOTÁPĚČ)

MEXICO je jedna z nejkrásnějších zemí světa. Každý návštěvník si zde nalezne své. Tato země nabízí množství historických památek, kulturního vyžití a přírodních krás a nezapomenutelného potápění v proslulých cenotech.

Odlet z Prahy s leteckou společností KLM, přestup v Amsterdamu.

Ubytování:

5 nocí v Tulumu - hotel Tulum Inn – nachází se pohých 5 km od mayských zřícenin a 10 minut jízdy autem od bílých písečných pláží. Všechny pokoje mají TV + koupelnu. Na hotelu je recepce, využít můžete WI-FI, k dispozici je káva.

V době vašeho pobytu v TULUMU absolvujete ponory v nejbližších cenotech a můžete navštívit krásné, sněhobílé pláže, které se v okolí Tulumu nacházejí.
Za návštěvu stojí Mayské pyramidy, které jsou přímo v Tulumu a návštěva městečka Akumal, kde je možnost plavání a šnorchlování se želvami.

6 nocí v hotelu MAYA DEL CARMEN v Playa del Carmen. Hotel se nachází se nedaleko pláže, v blízkosti výborných restaurací a supermarketu.

Během vašeho pobytu v Playa del Carmen se můžete věnovat nákupům, koupání a také některým dalším výletům…. V době pobytu budete jezdit na potápění v cenotech a absolvujete také ponory v moři.
Např. návštěva některého zábavního parku na pobřeží ( Xcaret, Xplore… ) - celodenní výlet.
Chichén Itzá – nejznámější mayská pyramida - celodenní výlet.
Cobá – mayské chrámy uprostřed džungle - celodenní výlet. Doporučujeme návštěvu ostrova Cozumel.

Potápění:

Cenoty patří mezi největší potápěčské zážitky. Nacházejí se na poloostrově Yucatan a jsou vhodné pro potápěče s jeskynní certifikací, ale i pro OWD potápěče.
V ceně je zahrnuto – 10 ponorů ( 5 dní ), transfer, vstup na lokality, kvalifikovaný průvodce, potřebné vybavení, lahve se vzduchem, zátěž, chlazené nealko nápoje, sendvič.

Cena zahrnuje:

Letenku na trase Praha – Amsterdam – Cancun + všechny taxy, veškeré transfery, ubytování.
Potápěči celkem 10 ponorů v cenotech / 5 potápěčských dní

Cena nezahrnuje:

Stravování, pojištění, případné výlety. Možnost absolvovat další ponory v cenotech, potápění v moři nebo potápění na Cozumelu.

Zajímavosti

Novinky

NOVÉ VIDEO z Malediv 2014

27. březen 2014
více »
Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.

Copyright © SCUBA TOUR s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Ochrana osobních údajů